Obec Častrov - oficiální web obce

Menu
úvodní strana

Obec Častrov
oficiální web obce


  • banner záhlaví
  • banner záhlaví
  • banner záhlaví
  • banner záhlaví
  • banner záhlaví
  • banner záhlaví
  • banner záhlaví
  • banner záhlaví
  • banner záhlaví
  • banner záhlaví
  • banner záhlaví
  • banner záhlaví
  • banner záhlaví
  • banner záhlaví

Přístupnost
Změnit kontrast
Zvětšit Font
Zmenšit Font


Listopad 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Obec Častrov - KOMISE A VÝBORY

Jméno funkce v komisi
1 FINANČNÍ VÝBOR - zřizovatel: zastupitelstvo obce

Vymezení působnosti: usnesení č.6/1-2018 zastupitelstva obce ze dne 1. 11. 2018

Bc. Lepeška Jan  člen
Šimeček Vladimír  člen
Ing. Šlapalová Ivana  předsedkyně
2 KONTROLNÍ VÝBOR - zřizovatel: zastupitelstvo obce

Vymezení působnosti: usnesení č.6/1-2018 zastupitelstva obce ze dne 1.11.2018

Švácha Radek  předseda
Dědič Stanislav  člen
Červenková Milada   členka
3 Komise životního prostředí, lesního a vodního hospodářství - zřizovatel: zastupitelstvo obce

Vymezení působnosti: rozhodnutí starostky a usnesení zastupitelstva obce č.6/2-2018 ze dne 22.11.2018

Ing. Novotný Radek, Ph.D.  předseda
Ing. Červenka Miroslav  člen
Ing. Švanda Jiří  člen
Ing. Zhorný Ondřej  člen
PhDr. Stachová Jana, Ph.D.  členka
4 Školská rada Základní a mateřské školy Častrov - zřizovatel: zastupitelstvo obce

Vymezení působnosti: dle §167 zákona č. 561/2014 Sb., /Školský zákon/

PhDr. Stachová Jana, Ph.D.  předsedkyně, zástupkyně zřizovatele
Fuxová Markéta  zástupkyně nezletilých žáků
Vaňková Eva  zástupkyně nezletilých žáků
Krejčová Miloslava  zástupkyně pedagogických pracovníků
Červenková Milada  zástupkyně zřizovatele