Obec Častrov - oficiální web obce

Menu
úvodní strana

Obec Častrov
oficiální web obce


  • banner záhlaví
  • banner záhlaví
  • banner záhlaví
  • banner záhlaví
  • banner záhlaví
  • banner záhlaví

Přístupnost
Změnit kontrast
Zvětšit Font
Zmenšit Font

Červen 2022
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Sledujte nás na FaceBooku

Obec Častrov - KOMISE A VÝBORY

Jméno funkce v komisi
1. FINANČNÍ VÝBOR - zřizovatel: zastupitelstvo obce

Vymezení působnosti: usnesení č.6/1-2018 zastupitelstva obce ze dne 1. 11. 2018

Ing. Šlapalová Ivana  předsedkyně
Bc. Lepeška Jan  člen
Šimeček Vladimír  člen
2. KONTROLNÍ VÝBOR - zřizovatel: zastupitelstvo obce

Vymezení působnosti: usnesení č.6/1-2018 zastupitelstva obce ze dne 1.11.2018

Švácha Radek  předseda
Červenková Milada   členka
Dědič Stanislav  člen
3. Komise životního prostředí, lesního a vodního hospodářství - zřizovatel: zastupitelstvo obce

Vymezení působnosti: rozhodnutí starostky a usnesení zastupitelstva obce č.6/2-2018 ze dne 22.11.2018

Ing. Novotný Radek, Ph.D.  předseda
Ing. Červenka Miroslav  člen
PhDr. Stachová Jana, Ph.D.  členka
Ing. Švanda Jiří  člen
Ing. Zhorný Ondřej  člen
4. Školská rada Základní a mateřské školy Častrov - zřizovatel: zastupitelstvo obce

Vymezení působnosti: dle §167 zákona č. 561/2014 Sb., /Školský zákon/

PhDr. Stachová Jana, Ph.D.  předsedkyně, zástupkyně zřizovatele
Dědič Stanislav  zástupce zřizovatele
Jurkovičová Andrea  zástupkyně nezletilých žáků
Mgr. Marešová Jitka  zástupkyně pedagogických pracovníků
Vaňková Eva  zástupkyně nezletilých žáků